نوار های آبیاری

ایران یکی از کشورهای تقریبا خشک جهان محسوب میشود که میزان بارش های سالیانه و فصلی بخصوص در مناطق کشاورزی به نسبت برخی کشورهای پرباران کمتر است. همین موضوع اهمیت آبیاری در کشور ما و این مناطق را دو چندان کرده است. کمبود آب بمنظور آبیاری گیاهان باعث شده تا سیستم ها و روش های گوناگونی برای آبیاری مورد استفاده قرار بگیرند که میتوان با این روش ها  میزان آب مصرفی برای‌آبیاری را تا حد زیادی کاهش داد. نوارهای آبیاری که در سیستم آبرسانی و آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار میگیرند از بهترین روش ها برای آبیاری محسوب میگردند. نوارهای آبیاری بر خلاف لوله های آبیاری از ضخامت بسیار کمتری برخوردار هستند و مسطح میباشند که در صورت ورود آب به داخل آنها قطر بیشتری پیدا کرده و پس از پایان آبیاری نیز به شکل اولیه و بصورت مسطح در می آیند. نوارهای آبیاری از جنسی بسیار نرم تر از دیگر لوله های آبیاری برخوردار هستند و قابل جمع آوری نیز هستند که این موضوع جزو ویژگی های آنها محسوب میگردد.

مزایای استفاده از نوارهای آبیاری

نوارهای آبیاری مزایای بسیار زیادی را ایجاد میکنند و از مهمترین مزیت های آن میتوان به حمل و نقل بسیار راحت نوارها اشاره نمود. این نوارها به راحتی به دلیل وزن کمی که دارند قابل جابجایی هستند. نوارهای آبیاری به دلیل آبیاری مداوم میتوانند آبرسانی بسیار بهتری را به ریشه گیاه انجام دهند و محصول نهایی کیفیت بسیار بهتر و مطلوب تری خواهد داشت. این نوارها در مصرف بهینه آب نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند و به دلیل اینکه بصورت قطره ای آبیاری را انجام میدهند از مصرف زیاد آب جلوگیری کرده و در نتیجه هزینه های آب مصرفی شما را نیز کاهش خواهند داد.  شرکت میران پلاست از جمله شرکت های عرضه کننده انواع نوارهای آبیاری در کشور میباشد و در صورتیکه قصد خرید این نوارها را آن هم با قیمت مناسب دارید پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

1مجموع 6 محصول
نوار آبیاری حریر

نوار آبیاری حریر

نوارآبیاری حریر با فواصل قطره چکان 10 و 20 سانتی متر و آبدهی 2.2 تا 3 لیتر در ساعت در فشار 1 بار با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شود.
نوار آبیاری میران پلاست

نوار آبیاری میران پلاست

نوارآبیاری میران پلاست با فواصل قطره چکان 10 و 20 سانتی متر و آبدهی 2.2 تا 3 لیتر در ساعت در فشار 1 بار با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شود.
نوار آبیاری آلان دریپ

نوار آبیاری آلان دریپ

نوارآبیاری آلان دریپ با فواصل قطره چکان 10 و 20 سانتی متر و آبدهی 2.2 تا 3 لیتر در ساعت در فشار 1 بار با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می شود.
1مجموع 6 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :